Biologia UP

Forum Studentów Biologii Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie

#1 2010-12-08 23:43:53

 Emil

Starosta Gr. A

4920397
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2010-12-08
Posty: 41
Punktów :   

Lista

Jeszcze jeden rzut oka na nasze piękne grupy :

https://docs.google.com/viewer?a=v&pid= … gNOsPkxXjQ


http://img573.imageshack.us/img573/5373/sygnaturaw.jpg

Offline

 

#2 2010-12-11 00:40:28

 Emil

Starosta Gr. A

4920397
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2010-12-08
Posty: 41
Punktów :   

Re: Lista

jak byście mieli problem z otworzeniem Listy:



II r. biologii
rok akademicki 2010/11, stan na 30 IX 2010 r.



Biologia z nauczaniem chemii
GRUPA A


1. Burkiet Paulina
2. Florczak Joanna
3. Gibała Piotr
4. Głąbioska Anna
5. Hałgas Joanna
6. Hubicka Sylwia
7. Jarosz Renata
8. Kamioska Agnieszka
9. Książek Magdalena
10. Laskowski Emil
11. Łabuda Katarzyna
12. Nowak Katarzyna
13. Ogar Gabriela
14. Pater Kamila
15. Smolarska Anna
16. Zielioska Anna

Biologia z nauczaniem przyrody
i wychowaniem zdrowotnym
GRUPA B


1. Biel Natalia
2. Bobak Elżbieta
3. Bogunia Marta
4. Burmer Barbara
5. Chmiel Joanna
6. Czapiga Natalia
7. Czech Sabina
8. Krupa Kamil
9. Kruszyoska Magdalena
10. Miernik Iwona
11. Mikoś Anna
12. Ostafin Aneta
13. Rejman Renata
14. Sobczyk Roma
15. Strączek Aleksandra

GRUPA C


1. Drzała Ewa
2. Jankowska Agnieszka
3. Kamioski Damian
4. Kicilioska Barbara
5. Kowalik Aleksandra
6. Król Natalia
7. Martosz Klaudia
8. Mateja Justyna
9. Matyjas Katarzyna
10. Myrcha Magdalena
11. Piś Aleksandra
12. Prochot Paulina
13. Pyclik Marzena
14. Radwaoska Magdalena
15. Syska Ewelina

GRUPA D


1. Gabryła Paulina
2. Kazimierska Beata
3. Szpytma Elżbieta
4. Szubryt Agnieszka
5. Ślusarczyk Beata
6. Tekieli Beata
7. Warszawska Aleksandra
8. Weryoska Katarzyna
9. Wiecha Agnieszka
10. Woźniak Elżbieta
11. Wójcik Iwona
12. Wrona Małgorzata
13. Wymazała Monika
14. Zaworska Paulina
15. Zięba Anna

Biologia z ochroną i kształtowaniem środowiska
GRUPA E


1. Adamaszek Arlena
2. Czachor Magdalena
3. Gawronek Marta
4. Klimek Klaudia
5. Kosela Sylwia
6. Kot Sylwia
7. Krężołek Karolina
8. Malik Monika
9. Michałek Edyta
10. Mocała Patrycja
11. Mroszczyk Barbara
12. Schmidt Anna
13. Sławioska Agnieszka
14. Świątkowska Anna
15. Tabor Monika
16. Tondera Katarzyna
17. Żywiec Patrycja

Opiekun roku
dr inż. Piotr Bieniek


http://img573.imageshack.us/img573/5373/sygnaturaw.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Wyjawienie majątku spółki interesujący wpis